Zoloto, банкет, мьюзик-холл Золото

Гриль-бар "Піжон"

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 048.ua

Приємні сюрпризи! Щоп'ятниці та щосуботи жива музика. Найкращі музиканти спеціально грають для вас.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Приятные сюрпризы! Каждую пятницу и субботу живая музыка. Лучшие музыканты специально играют для вас.

Гриль-бар "Піжон", фото-1

Дорогі іменинники! Для вас спеціальний сюрприз від гриль-бару "Піжон". Іменна дисконтна картка гриль-бару та банкетного комплексу "Золото". Тепер відпочинок став ще економнішим! Приємного апетиту!

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Дорогие именинники! Для вас специальный сюрприз от гриль-бара "Пижон". Именная скидочная карточка гриль-бара и банкетного комплекса "Золото". Теперь отдых стал еще экономней! Приятного аппетита!

Гриль-бар "Піжон", фото-2

Банкети стали економнішими! Поспішаємо повідомити, при замовленні банкету в гриль-барі "Піжон" від 400 грн з людини, алкогольні та безалкогольні напої можна свої. У нас завжди смачно, весело і що найголовніше економно! Ласкаво просимо та приємного відпочинку!

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Банкеты стали экономней! Спешим сообщить, при заказе банкета в гриль-баре "Пижон" от 400 грн с человека, алкогольные и безалкогольные напитки можно свои. У нас всегда вкусно, весело и что самое главное экономно! Добро пожаловать и приятного отдыха!

Гриль-бар "Піжон", фото-3
Гриль-бар "Піжон", фото-4
иро
иро

У найколоритнішому районі Одеси, на Молдаванці, відкрився новий гриль-бар "Піжон"! Для хороших людей тут є все, що потрібно - кухня одеських народів світу, що включає смачний шашлик, приготований на мангалі, свинячу рульку з капустою, шиплячу сковорідку з купатами, хачапурі та багато іншого! Наш шеф-кухар із задоволенням порадує вас смачними стравами з одеським колоритом.Поєднання помірних цін і затишної обстановки роблять це місце комфортним для проведення днів народжень, корпоративів, зустрічі з друзями, або просто для відпочинку з келихом свіжого розливного пива під шум футбольних матчів!Затишна літня тераса гриль-бару "Піжон" є стилізованим одеським двориком. щочетверга, щоп'ятниці та щосуботи на літньому майданчику в "Піжоні" грає жива музика, що забезпечить Вам святковий і веселий настрій! У "Піжоні" зібрані найкращі рецепти справжньої одеської кухні. Відсвяткувати день народження, провести корпоратив, пообідати, повечеряти або просто попити пива з гарною закускою - будь-який привід гарний для візиту в "Піжон"! Як одесити є в усьому світі, так і одеська кухня ввібрала в себе частинку кулінарних традицій з усіх континентів. І всі ці "вершки" зібрані в нашому меню. Приходьте в "Піжон" смачно їсти і красиво відпочивати!

____________________________________________________________________________________________________________________________________________

В самом колоритном районе Одессы, на Молдаванке, открылся новый гриль-бар «Пижон»! Для хороших людей здесь есть все, что нужно – кухня одесских народов мира, включающий вкусный шашлык, приготовленный на мангале, свиную рульку с капустой, шипящую сковородку с купатами, хачапури и многое другое! Наш шеф-повар с удовольствием порадует вас вкусными блюдами с одесским колоритом. Сочетание умеренных цен и уютной обстановки делают это место комфортным для проведения дней рождений, корпоративов, встречи с друзьями, или просто для отдыха с бокалом свежего разливного пива под шум футбольных матчей!Уютная летняя терраса гриль-бара «Пижон» представляет собой стилизованный одесский дворик.По четвергам, пятницам и субботам на летней площадке в "Пижоне" играет живая музыка, котрая обеспечит Вам праздничное и веселое настроение! В «Пижоне» собраны лучшие рецепты настоящей одесской кухни. Отпраздновать день рождения, провести корпоратив, пообедать, поужинать или просто попить пива с хорошей закуской – любой повод хорош для визита в «Пижон»! Как одесситы есть во всем мире, так и одесская кухня впитала в себя частичку кулинарных традиций со всех континентов. И все эти «сливки» собраны в нашем меню. Приходите в «Пижон» вкусно есть и красиво отдыхать!

Гриль-бар "Піжон", фото-6 Гриль-бар "Піжон", фото-7 Гриль-бар "Піжон", фото-8 гогн цй лшгь кре фепк5е Гриль-бар "Піжон", фото-14 Гриль-бар "Піжон", фото-15 Гриль-бар "Піжон", фото-16 Гриль-бар "Піжон", фото-17 Гриль-бар "Піжон", фото-18 Гриль-бар "Піжон", фото-19 DSC00025 (2) Гриль-бар "Піжон", фото-21 DSC00006 (2) Гриль-бар "Піжон", фото-23 DSC00021 (2) DSC00007 (2)
Ми в мережі
Файли